Київська Вишгород Прийом вторсировиниПрийом вторсировини Вишгород

Прийом вторсировини у Вишгороді

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини
  вулиця Грушевського, тел. 0 (44) 517-65... показати
  вулиця Грушевського, 6а, тел. 0(44)517-65-64 детальніше
  Прийом вторсировини Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини знаходиться у Вишгороді, вулиця Грушевського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Утилизация опасных отходов
  Вишгород, - набережна, тел. 0 (50) 450-03... показати
  Вишгород, - набережна, 1, тел. 0(50)450-03-79 детальніше
  Прийом вторсировини Утилизация опасных отходов знаходиться у Вишгороді, - набережна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Вышвторресурс
  вулиця Шлюзовая, тел. 0 (44) 209-55... показати
  вулиця Шлюзовая, 4, тел. 0(44)209-55-26 детальніше
  Прийом вторсировини Вышвторресурс знаходиться у Вишгороді, вулиця Шлюзовая. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини
  вулиця Шкільна, тел. 0 (44) 517-65... показати
  вулиця Шкільна, 59, тел. 0(44)517-65-64 детальніше
  Прийом вторсировини Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини знаходиться у Вишгороді, вулиця Шкільна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

коротко про прийом вторсировини у Вишгороді

На цій сторінці зібрані прийом вторсировини, розташовані у Вишгороді. Locator.ua відомо про чотири прийом вторсировини поряд з цим місцем серед яких Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини, Утилизация опасных отходов, Вышвторресурс та інші , які розташовані на вул. Грушевського, наб. -, вул. Шлюзовая і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці прийом вторсировини.

 • Скільки Прийом вторсировини у Вишгороді?

  За даним Locator.ua у Вишгороді ведуть діяльність 4 Прийом вторсировини.

 • Які Прийом вторсировини найкращі у Вишгороді?

  Locator радить відвідати насступні Прийом вторсировини у Вишгороді: Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини, Утилизация опасных отходов, Вышвторресурс.

 • Де знаходиться найближчі від мене Прийом вторсировини у Вишгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Прийом вторсировини, перейдіть на сторінку Прийом вторсировини у Вишгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Прийом вторсировини у Вишгороді?

  Ціни на послуги Прийом вторсировини залежать від конкретної послуги і Прийом вторсировини. Locator.ua дає можливість всім Прийом вторсировини вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Прийом вторсировини.

 • Послугами яких Прийом вторсировини у Вишгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Прийом вторсировини, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Київміськвторресурси, пункт прийому вторсировини, Утилизация опасных отходов, Вышвторресурс.

 • Як зв'язатись з цими Прийом вторсировини?

  Контакти для зв'язку з цими Прийом вторсировини ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Прийом вторсировини у Вишгороді