Київська Вишгород МузеїМузеї Вишгород

Музеї у Вишгороді

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Краєзнавчий музей
  Вишгород, вулиця Шкільна, тел.
  Вишгород, вулиця Шкільна, , тел. детальніше
  Музеї Краєзнавчий музей знаходиться у Вишгороді, вулиця Шкільна.
 • Исторический музей Вышгородского историко-культурного заповедника
  вулиця Михайла Грушевського, тел. 0 (45) 965-28... показати
  вулиця Михайла Грушевського, 1, тел. 0(45)965-28-59 детальніше
  Музеї Исторический музей Вышгородского историко-культурного заповедника знаходиться у Вишгороді, вулиця Михайла Грушевського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.

коротко про музеї у Вишгороді

На цій сторінці зібрані музеї, розташовані у Вишгороді. Locator.ua відомо про дві музеї поряд з цим місцем серед яких Краєзнавчий музей, Исторический музей Вышгородского историко-культурного заповедника , які розташовані на вул. Шкільна, вул. Михайла Грушевського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці музеї.

 • Скільки Музеї у Вишгороді?

  За даним Locator.ua у Вишгороді ведуть діяльність 2 Музеї.

 • Які Музеї найкращі у Вишгороді?

 • Де знаходиться найближчі від мене Музеї у Вишгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Музеї, перейдіть на сторінку Музеї у Вишгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Музеї у Вишгороді?

  Ціни на послуги Музеї залежать від конкретної послуги і Музеї. Locator.ua дає можливість всім Музеї вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Музеї.

 • Послугами яких Музеї у Вишгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Музеї, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Краєзнавчий музей, Исторический музей Вышгородского историко-культурного заповедника.

 • Як зв'язатись з цими Музеї?

  Контакти для зв'язку з цими Музеї ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Музеї у Вишгороді